Nositelé Březových lístků jsou dobrovolným, neoficiálním a „volným“ hnutím společenstvím lidí, kteří vytvářejí dětem a mládeži podmínky, prostředí a programy pro hezké a prospěšné trávení jejich mimoškolního času – schůzkami, hrami, výpravami, tábory, či různými kroužky. Pracují pro ně a s nimi v nejrůznějších zájmových organizacích.
Pyramida KaP Ha-Há

Uděleno v roce 2023

StupeňJméno a příjmeníKódNavrhovatel
9. stupeň:Vladimír Babirád5099Jiří Snihota
3. stupeň: Šimon Rubáč6902Vladimír Babirád
Tomáš Dostál6908Vladimír Babirád
Nikola Zahradníčková7495Vladimír Babirád
2. stupeň:Marek Vašica10198Iva Skalická
Lucie Horáková1297Vladimír Babirád
1. stupeň:Klaudie Cikánková11657Vladimír Babirád
Adéla Knapková11656Vladimír Babirád

Uděleno v roce 2022

StupeňJméno a příjmeníKódNavrhovatel
4. stupeň:Jaroslav Sedláček6544Vladimír Babirád
3. stupeň: Petra Švábíková800Vladimír Babirád
Tomáš Bednařík5104Vladimír Babirád
2. stupeň:Danuše Knapková8392Vladimír Babirád
Tereza Sedláčková8465Jiří Snihota
Denisa Cikánková5108Vladimír Babirád
Barbora Sedláčková7494Sedláček Jaroslav
Ctibor Sedláček9817Vladimír Babirád
1. stupeň:Vendula Horáková10856Tomáš Dostál
Natálie Janková10894Jiří Snihota
Vendula Chludilová10897Jiří Magál
Leontína Břemková10898Tereza Sedláčková
Erik Mareček10896Nikola Zahradníčková
Jana Oudová10899Šimon Rubáč
Filip Šafář11046Iva Handscheová
Barbora Šobáňová11047Roman Klimek
Jana Šenkyříková11048Roman Klimek

Uděleno v roce 2021

StupeňJméno a příjmeníKódNavrhovatel
3. stupeň:Petr Ebel6487Ivona Čadílková
Iva Handschkeová4646Roman Klimek
Roman Klimek8391Vladimír Babirád
2. stupeň: Iva Skalická5106Jaroslav Sedláček
František Slinták8854Ivona Čadílková
1. stupeň:Marek Vašica10198Jiří Snihota
Kateřína Kudrová10201
Jan Kubek10196Vladimír Babirád
Anna Svobodová10197
Gabriela Fiedorová10199Ivona Čadílková
Milan Krejčí10200
David Kuběna10219
Veronika Trutnovská10202Roman Klimek
Karel Trutnovský10203

Uděleno v roce 2020

StupeňJméno a příjmeníKódNavrhovatel
8. stupeň:Vladimír Babirád5099Jaroslav Sedláček
4. stupeň:Helena Slintáková6258Ivona Čadílková
3. stupeň:Kateřina Dostálová7497Ivona Čadílková
Ivona Čadílková7497
2. stupeň:Nikola Zahradníčková7497Ivona Čadílková
Jiří Magál8419Ivona Čadílková
Zuzana Hoferková8371Ivona Čadílková
Lukáš Ondřej8049Vladimír Babirád
1. stupeň:Petra Latzelová9818
Michal Müller9815Helena Slintáková
Patrik Komárek9816Daniel Hulík
Ctibor Sedláček9817

Uděleno v roce 2019

StupeňJméno a příjmeníKódNavrhovatel
3. stupeň:Lenka Havránková5058Roman Klimek
Filip Zeman6260Vladimír Babirád
2. stupeň: Jaroslava Popelková6075Dagmar Sklenářová
Vladimír Vaněk6074
Tomáš Dostál6908Šimon Rubáč
Lenka Zabloudilová8141Šimon Rubáč
Sára Barošová6907Tomáš Dostál
Šimon Rubáč6902Tomáš Dostál
Kateřina Šimková6906
Daniel Hulík8013Helena Slintáková
Radka Homolová5110Vladimír Babirád
1. stupeň: Stanislav Marek9282Dagmar Sklenářová
Iva Taušová9301
Milan Tesák9302
Věra Kuichová9303
Libor Zákopčan9304
Danuše Vaštíková9305Roman Klimek
Tomáš Čech9306
Pavel Síkora9307
Dominka Segečová9287Kateřina Dostálová
Tereza Bujáčková9288Jiří Snihota
Libor Mohelník9286Jaroslav Sedláček
Tomáš Verb9291Helena Slintáková
Blanka Daňková9382Dagmar Sklenářová
Pavel Dohnal9379
Hana Lužná9381
Věra Králová9380

Uděleno v roce 2018

StupeňJméno a příjmení KódNavrhovatel
5. stupeň:Jiří Snihota5080Vladimír Babirád
4. stupeň:Renata Pechová5076
3. stupeň:Jaroslav Sedláček6544
2. stupeň:Roman Klimek8391
Martin Pospíšil7493
1. stupeň:Veronika Fišerová8853Jiří Snihota
František Slinták8854
Radim Šebesta8859Vladimír Babirád
Miroslav Příkopa8858
Natálie Šimandlová8855
Irena Zákopčanová8856Dagmar Sklenářová
Eliška Pospíšilová8857Vladimír Babirád
Pavel Kůřil8852Roman Klimek
Petr Jeřábek8863
Marie Zábranská8862
Vojtěch Klimek8861
Kristýna Kalábová8860

Uděleno v roce 2017

StupeňJméno a příjmení Kód Navrhovatel
4. stupeň:Zdeněk Klečka550
3. stupeň:Martin Suchý5074
2. stupeň:Lucie Svatošová5105
Kateřina Dostálová5105
1. stupeň:Danuše Knapková8392
Zuzana Hoferková8371
Tereza Sedláčková8465
Magda Chludilová8377
Kateřina Snihotová 8470
Jiří Magál8419
Roman Klimek 8391

Uděleno v roce 2016

StupeňJméno a příjmení         Kód Navrhovatel
5. stupeň:Dagmar Sklenářová5075
3. stupeň:Helena Slintáková6258
2. stupeň:Ivona Čadílková6900
Petr Ebel6487
Zuzana Plucnarová6901
Jaroslav Sedláček6544
Jarmila Mikulášková6261
1. stupeň:Lenka Všetičková8101
Lenka Zabloudilová8104
Ondřej Lukáš8049
Ivo Svoboda8085
Vladimíra Rýdlová8076
Nataša Pospíšilová 8067
Daniel Hulík 8013
Helena Sedláčková st.8080
Lubomír Kotulán8036

Čestný Bžezový lístek 2015

StupeňJméno a příjmení        Poznámka
Čestný Březový lístekBěla Gran JensenPředání uskutečněno na ZŠ Plumlov za účasti dědečka Guru, Snížka a Dády

Uděleno v roce 2015

StupeňJméno a příjmení Kód Navrhovatel
7. stupeň:Vladimír Babirád5099
5. stupeň:Lenka Babirádová351
3. stupeň:Pavla Ebelová5393
1. stupeň:Barbora Sedláčková7494
Nikola Zahradníčková7495
Martin Pospíšil7493

Uděleno v roce 2014

StupeňJméno a příjmení Kód Navrhovatel
4. stupeň:Dagmar Sklenářová5075
Jiří Snihota5080
2. stupeň:Helena Slintáková6258
Aneta Babirádová5859
Jan Hrbotický4666
1. stupeň:Zoltán Korkovan6891
Aneta Korkovanová6892
Tomáš Bezděk6893
Iveta Křížová6894
Filip Bezděk6895
Veronika Slezáková6896
Jan Žirovnický6897
Alice Gregorovičová6898
Lenka Ondrejechová6899
Ivona Čadílková6900
Zuzana Plucnarová6901
Kateřina Dostálová7497
Šimon Rubáč6902
Nela Babirádová6903
Tomáš Dostál6908
Kateřina Šimková6906
Sára Barošová 6907
Roman Vrábel6905

Uděleno v roce 2013

StupeňJméno a příjmení Kód Navrhovatel
6. stupeň:Vladimír Babirád5099
2. stupeň:Iva Stafová5862

Uděleno do roku 2012

KódPříjmení a jménoStupeňUdělenoObec
4567Babirádová Bohumila503/1996Ždánice
6254Berčáková Simona107/2012Ždánice
5391Burešová Zdeňka110/2010Malenovice
5861Canovv Petr st.111/2011Ždánice
5094Chovancová Ludmila2Ždánice
5095Chovamec Eduard2
5060Chytil Milan210/2008Zátor
5073Chytilová Františka210/2009
5107Cikánek  Filip110/2009Prostějov
5108Cikánková Denisa110/2008
6074Daněk Vladimír106/2012Prostějov
400Fiamoli Bronislava2Ždánice
5109Franková Ludmila1
5058Havránková Lenka207/1999Včesovice
5059Hlaváčová Dana11996
6255Homolová Karolína107/2012Želešice
5110Homolová Radka110/2008Zátor
5111Horný Patrik110/2008Krnov
437Hromek Pavel2Kyjov
6257Jelínková Barbora1Krnov
6251Krajčová  Adéla107/2012Prostějov
1235Kratochvílová Helena1Ždánice
5062Krejčí Daria1Kyjov
5061Krejčí Bronislava1
5392Kučerová Hedvika110/2010Ždánice
5471Lipovská Alena110/2008Horné Orešany
663Marčíková Jana207/2007Archebov
5079Masaříková Naděžda110/2007Snovídky
5860Mannlová Kristýna111/2011Ždánice
1301Muller Václav1Lovčice
685Mullerová Jana2
5112Němcová Libuše211/2011Brno
6253Němec Jakub107/2012Lovčice
5113Pazlerová Barbora110/2008Vyškov
5063Pešková Drahomíra1
5064Poláková Dana1Ždánice
6075Popelková Jaroslava108/2012Prostějov
5114Pospíšil Marek110/2008Vyškov
737Procházka František2Kyjov
1410Procházková Dana1
1421Půček Karel1Vlkoš
5065Riedlová Jana1
5066Rotreková Markéta1
5067Rybková Miroslava1Ždánice
1444Rýzner František1Nechvalín
5068Sedláčková Dagmar1Ždánice
5115Sekerková Petra110/2008Vyškov
5475Smejkalová Kateřina110/2006Želešice
5069Smejkalová Helena110/2006Kyjov
5161Sventek Jano110/2008Bratislava
5117Sýkora Martin110/2008Praha
887Šibal Luboš1Kyjov
5472Štěpánek František110/2008Hlubočany
5473Štěpánek Martin110/2009
5077Švarcová Jarmila210/2008Vyškov
816Tretina Jan2Kyjov
646Tretinová Dana1
5476Troubilová Marcela1Ždánice
824Tvarog Alexandr2Kyjov
652Tvarog František3Ždánice
653Tvarogová Dana1Lovčice
654Tvarogová Jarmila1Sušice